Обрати сторінку

План створення простору

РУБРИКА «Книжки читай – успіху досягай!»

«Цікаві факти про книги»

Пізнавально, корисно та цікаво для розвитку кожного, а особливо для школярів. Приємного перегляду.

Перейти

 

«ТОП 8 унікальних бібліотек світу»

Цікаве та корисне відео, де можна переглянути унікальні та незвичайні бібліотеки світу.

Перейти

 

 

«Читачі – розумнички на дистанційному навчанні»

Наші школярики-читачі не лише навчаються онлайн,  але й читають книги у вільний час. Вони хочуть бути розумними, мудрими, креативними та успішними.

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №27 ВМР» 

Відео

 

«Письменники сучасності: читати – круто!!!!!»

Сучасна письменниця, яка пише твори для дітей, що ввійшли до шкільної програми для молодших школярів. Незвичайні та креативні історії Галини Вдовиченко варто прочитати кожному учню!

Перейти

 

«Письменники сучасності: читати – круто!!!!!»»

Вони дійсно існують та пишуть цікаві твори для школярів! Письменників сучасності можна не лише побачити, а й поспілкуватися з ними! До вашої уваги цікаве інтерв’ю з сучасною дитячою письменницею, твори якої ввійшли до шкільної програми. Знайомтеся з  її творчістю.

Перейти

«Книжкові пам’ятники та фонтани»

У світі існують зовсім незвичайні фонтани – «книжкові», які є чудовими пам’ятниками книгам. В їхній прохолоді приємно посидіти і почитати цікавий роман або повість! Меморіал Амелії Валеріо Вайнберг розташований в Цинциннаті (США) близько будинку Публічної бібліотеки. Фонтан нагадуванням про те, що всі знання випливають з книг.

 

Цікаві та незвичайні пам’ятники і фонтани присвячені книгам

«Читати – це модно, книга – це круто»

Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.

Малюнок учениці  Паламарчук Юлії